Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники

Перемога свободівця Євгена Мельника

Частка
    Admin
    Admin

К-ть повідомлень : 572
    Дата регистрации : 03.02.2012

Перемога свободівця Євгена Мельника

Створювати по Admin на тему Ср Жовт 31, 2012 9:40 am

Кандидат у народні депутати України у Володимир-Волинському виборчому окрузі №19 від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та ВО "Батьківщина", заступник голови Волинської обласної організації ВО "Свобода", депутат Волинської облради Євген Мельник за підсумками 100-відсоткового підрахунку голосів здобуває переконливу перемогу над "грошовими мішками" та "незалежними благодійниками".

Зокрема, за єдиного кандидата від об'єднаних сил опозиції Євгена Мельника проголосувало 33,7 тисяч волинян (36,5% голосів виборців). Результат Євгена Мельника більш ніж удвічі вищий за провладного кандидата і місцевого нафто-цукрового олігарха Сергія Ковальчука, який набрав 17,1% (15,8 тисяч голосів виборців).

Третє місце посів депутат-"тушка" з Волинської облради Валерій Діброва (11,8% і 10,9 тисяч голосів відповідно).

Не підтримали волиняни й донецького мільйонера Геннадія Частякова, який під час виборчої кампанії нерідко вдавався до непрямого підкупу виборців. За нього проголосували лише 9,15%.

Коментуючи таку високу довіру волинян, Євген Мельник сказав наступне: "Ви довірили мені представляти ваші інтереси в оновленому українському парламенті, і тепер я матиму за велику честь та свій громадянський обов'язок докласти максимальних зусиль, аби усунути від влади олігархічні клани та здійснити вкрай необхідні, системні докорінні перетворення в Україні. Ваша рука не здригнулася зробити свій свідомий вибір на мою користь,і тепер моя рука не здригнеться змінити все на користь українців!"
    Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"

Cьогодні: Пт Лист 24, 2017 1:54 pm