Вибори 2012

Єдиний список кандидатів в депутати від ВО Свобода та ВО Батьківщина

Пошук кандидата у Вашому населеному пункті

Custom Search

Реклама

Лічильники


  Об'єднаній опозиції треба робити все щоб, Свобода ввійшла до ВР

  Частка
  avatar
  Admin
  Admin

  К-ть повідомлень : 572
  Дата регистрации : 03.02.2012
  01092012

  Об'єднаній опозиції треба робити все щоб, Свобода ввійшла до ВР

  Створювати по Admin

  Якщо "Свобода" не проходить до Верховної Ради за списком – про жодну опозиційну більшість говорити не можна, не буде навіть 150 голосів, аби заблокувати зміни до Конституції. Тільки проходження списку "Свободи" в парламент може змінити цю тенденцію. Вірю, що фракція "Свободи" зможе докорінно переламати ситуацію у ВР, зокрема, першочергово подасть на розгляд у новому парламенті законопроект про ліквідацію приватних монополій. Об'єднаній опозиції треба не конкурувати зі "Свободою", а робити все, щоби націоналісти теж потрапили до парламенту.

  Для влади надпринципове завдання – мати у Верховній Раді 300 голосів. Якщо це станеться, жодних виборів 2015 року взагалі не відбудеться. Буде внесено зміни до Конституції, парламент обиратиме президента, а той передаватиме владу своїм спадкоємцям. Ця ситуація призведе до революційного розвитку подій.


  Аби владу було змінено політичним, а не революційним шляхом 2015 року, першочергове завдання для опозиційних політиків – щоби "Свобода" пройшла в парламент. Йдеться не про те, що представники цієї політичної сили кращі за інших і не підуть на компроміси з владою. "Свобода" не може об'єднатися із владою і підігравати їй – бо вона моментально втратить свій електорат. Саме виборець тримає "Свободу" в опозиційній ніші. Цього немає в об'єднаної опозиції – там електорат різношерстий, половина сприйме "тимчасові" компроміси з владою. Виборець "Свободи" цього не сприйме.  Олександр Бондар http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/komentari/032000/
  Відпрацювати цю статтю: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

  Без коментарів


   Cьогодні: Ср Груд 12, 2018 1:55 pm